Новорічна афера в Карпатах

Що може бути краще, ніж зустріти Новий рік в Карпатах, в затишному котеджі біля каміну? Бронювання новорічних дат стартує вже з серпня, а у листопаді-грудні стає дедалі важче знайти хороший варіант. Власники закладів відпочинку, щоб перестрахуватись, беруть значні авансові платежі - 50-100%. Ажіотажем користуються і недобросовісні аферисти.

Минулого року, до нас звернулось кілька компаній людей, які бронювали житло заздалегідь, а по приїзду в Карпати – 31 грудня виявили, що заброньованого закладу не існує. Вони бронювали житло на дошках оголошень зі значними знижками.

Впевнені, що цей рік не буде виключенням.

Хочемо заздалегідь застерегти і попередити про шахрайські схеми.

Вже зараз можна знайти підозрілі оголошення. Наприклад:
https://www.olx.ua/obyavlenie/sdaem-dom-lux-v-karpatah-s-basseynom-IDoc1xy.html#c9befdee3e

шахраї в Карпатах

Було використані фото шикарного шале в Швейцарських Альпах: http://www.louisejonesinteriors.com/a-chalet-in-switzerland/

Схема афери наступна — пан Степан (псевдо-господар LUX будинку) приймає в людей авансові платежі (гарантію бронювання), і в результаті пропадає, його номер телефону 095-786-66-59 стає недоступним.

Таких прикладів можна знайти десятки. А цікавим є те, що цей варіант скинула нам одна з користувачів нашого сайту, яка до останнього вірила, що заклад існує і її довелось довго переконувати в тому, що оголошення "фейкове".

Щоб не втрапити в халепу, радимо бронювати житло тільки на перевірених і офіційних сайтах!

Зі свого боку, можемо запропонувати перелік закладів, які ще є вільними на Новий Рік: https://booking.karpaty.ua/uk/categories/new-year , перелік будемо доповнювати.

comments powered by Disqus